Filtr LF4112 oleju Fleetguard

52,00  Netto

Opis

Firma HYDROSPRZĘT ma do zaoferowania filtr LF4112
Specjalizujemy się od ponad 25 lat sprzedażą, odbudową i serwisem maszyn budowlanych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem trzech producentów o globalnym zasięgu sprzedaży.

Numer katalogowy LF4112
Stan:Nowy
Posiada gwarancje na 12 miesięcy
Wystawiamy fakturę VAT


Wymiary w mm
Wysokość całkowita 260,5
Największa średnica zewnętrzna 108
Średnica łączenia zennętrzna 110
Średnica uszczelki zewnętrzna 100,2
Średnica uszczelki wewnętrzna 92,2
Rozmiar gwintu 1 1/8-16 UN-2B
Standpipe nie
ADBV
BPV Setting 250 kPa (36.26 PSI)
30 MICRON EFFICIENCY, TWA 55 % (55 %)
Podstawowe zastosowanie
DEUTZ AG 1174420
MANN+HUMMEL W11102
Dodatkowe informacje
3320169 Uszczelka

Pasuje do:
ABG-SAW-185S
ABG-WHZ185
ABG-185S
ABG-TITAN-525
ABG-SAW-185
ABG-SAW-186


Zamienniki:
ATLAS COPCO 0010026901
ATLAS COPCO 29000553
ATLAS COPCO 5112302479
ATLAS COPCO 9709002400
ATLAS COCPO 9736567100
BITELLI 264072
BOMAG 05710633
BOTTARINI 220912
CASE D850589
CAT SX6786
CAT 5W3407
CASE 850589
COMPAIR C111581053
COMPAIR C111581776
COMPAIR 70301
DEMAG C111581776
DEMAG 10363274
DEMAG 43299300
DEUTZ 1173765
DEUTZ 1164406
DEUTZ 1174420
DEUTZ 1182256
DORMAN SE111/4
FAUN 4134377
FIAT 1173765
FIAT 1174420
INGERSOLL 92071182
JENBACHER 100116
JENBACHER 225125
LIEBHERR 5601056
LIEBHERR 7001087
O&K 1418240
O&K 204205
CASE D0850589
WIRTGEN 8277
WORTHINGTON 114338
ZETTELMEYER 2132170
ZETTELMEYER 21321701


-Wysyłka kurierem
-Możliwy odbiór osobisty
-Transport własny

Filtr LF4112

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg